Головна » 2012 » Листопад » 12 » 07.11.12
11:09
07.11.12
                  07 листопада 2012 року в  Обласній бібліотеці для юнацтва  відбувся обласний семінар для бібліотечних працівників районних та міських бібліотек, що обслуговують юнацтво.
         Відкрила семінар директор бібліотеки Галина Таранюк, яка  відмітила, що сотні, тисячі  юнаків і дівчат прилучаються в бібліотеках до книжкової мудрості, збагачуються інтелектуально і духовно, проходять школу життєвого самовизначення , реалізують свою потребу в організації змістовного дозвілля та відпочинку.
         Заступник начальника управління культури і туризму   облдержадміністрації  Сергій  Зайченко дав високу оцінку діяльності  Обласної бібліотеки для юнацтва, розповів про стан, проблеми та перспективи  подальшого розвитку бібліотек області, про соціальний захист їх працівників.
         Провідний спеціаліст управління культури і туризму облдержадміністрації Альона Пшевлоцька   наголосила, що утвердженню позитивного іміджу бібліотек як культурних центрів сприяє активна співпраця з місцевими органами влади, установами, громадськими організаціями, науковими і навчальними закладами, культурними центрами, спільно з якими здійснюються культурно-просвітницькі акції та масові заходи.      
        Запрошений Володимир Білобровець, викладач кафедри української мови та літератури Житомирського державного університету ім. Івана Франка    ознайомив присутніх з тенденціями розвитку  сучасної краєзнавчої літератури, новими авторами та їх творами.
            Основні завдання  і напрямки діяльності бібліотек на 2012 рік висвітлили провідні спеціалісти бібліотеки у консультаціях.
За зазначеними питаннями відбулася дискусія щодо проблемних питань, а це і хронічний брак коштів на придбання літератури, періодичних видань, купівлю обладнання, сучасних компютерних технологій, створення електронних каталогів, баз даних, що цікавлять молодь.
        У рамках семінару відбулося нагородження переможців: Всеукраїнського конкурсу світлин «В об’єктиві я і книга» -  Тетяни Головко,студентки  УАБС НБУ м. Суми(Любарська районна бібліотека);  Лариси Пилипко, бібліотекаря Баранівської міської бібліотеки; Олексія Мацяка, студента КНУ ім. Т.Г. Шевченка (Малинська районна бібліотека) та обласного конкурсу бібліотечних проектів «Біліотека за здоровий спосіб життя» - бібліотекаря І категорії Попільнянської ЦРБ Олесі Омельянчук(І місце), Катерини Ковальковської, бібліотекаря с. Висока Піч Житомирського району(П місце), Валентини Виноградової, провідного спеціаліста юнацького абонементу Коростенської міської бібліотеки ім. М. Островського(Ш місце).
        Варто зазначити, що такі зустрічі допомагають обмінюватися досвідом, визначитись  у власній діяльності, побачити вектори професійного зростання, взяти чимало ідей, методик та варіантів вирішення того чи іншого питання в роботі з юнацтвом у регіонах Житомирщини.

Переглядів: 266 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: