Головна » 2010 » Листопад » 8 » 04.11.10
14:13
04.11.10
           4 листопада 2010 року, в рамках засідань школи правових знань "Підліток", відбувся конкурс знавців права "Ти - людина, отже маєш права", в якому взяли участь  юні правознавці - учні 10-х класів ЗОШ №26 та №28. Конкурс складався з 6-ти турів, найцікавішими з яких стали "Правова ситуація", "Літературний" і "Розвідка боєм".
           Компетентному журі, до складу якого увійшли начальник відділу Головного управління юстиції в Житомирській області Світлана Шостак, головний спеціаліст управління культури і туризму облдержадміністрації Альона Пшевлоцька, провідний спеціаліст міського центру соціальних служб для молоді Віталій Скороход, юрист Богунської районної ради м. Житомира Наталія Раузе, директор Обласної бібліотеки, заслужений працівник культури України Надія Семенюк, було не просто оцінювати знання конкурсантів тому, що всі вони виявились ерудованими та добре підготовленими.
           За підрахунками балів переможцем конкурсу стала команда ЗОШ №16 "Знавці права", яку нагороджено дипломом та кубком. Всі учасники конкурсу отримали заохочувальні призи.
Переглядів: 429 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: