Головна » 2012 » Квітень » 5 » 04.04.12
17:16
04.04.12
     4 квітня 2012 року в рамках Року спорту та здорового способу життя, оголошеного  Президентом України,  відбулося чергове зсідання школи правових знань «Підліток» «Шкідливі звички – головна небезпека юності». Захід проходив у  формі усного журналу, за такими сторінками:
     1. Куріння чи здоров’я – обираєш ти!
     2. Молодь і наркотики: хто кого?
     3. Це цікаво знати.
     4. Здоровому - все здорово.
     Запрошені на захід  лікарі  Обласного наркологічного диспансеру: нарколог Олег Зубко та психолог Олена Стрілецька - розповіли старшокласникам ЗОШ №19 про шкідливі наслідки тютюнопаління,  вживання алкоголю та наркотичних засобів. В ході дискусії юнаки та дівчата отримали грунтовні відповіді на численні запитання:
-     чи впливає куріння на репродуктивну функцію?
-     де можна придбати тести на визначення наявності наркотиків в організмі людини?
-     чому після вживання алкоголю виникають галюцинації?
-     чи завдають людині шкоду енергетичні напої? тощо  
      Певний резонанс викликала сторінка усного журналу «Це цікаво знати», яка включала відповіді  анкет «Чи шкідливий мобільний телефон?». А наведені рекомендації Британської медичної асоціації щодо зменшення шкоди мобільного телефону на здоров’я людини дали поради як себе захистити від випромінювання.
      Не залишили байдужими учасників заходу запропоновані лікарями документальні фільми «Курити чи жити?», «Наркотики чи здоровий спосіб життя» та оформлена працівниками бібліотеки книжкова виставка-роздум «Небезпечні пристрасті».

Переглядів: 347 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: