Головна » 2013 » Грудень » 4 » 03.12.13
11:09
03.12.13
 Щороку 1 грудня на всій земній кулі відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Саме тому, в Обласній бібліотеці для юнацтва в рамках засідання школи правових знань «Підліток» відбувся круглий стіл «Люби життя! В нім є краса »за участю психолога Житомирського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Вікторії Сенкевич,  координатора благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ-СНІД» Світлани Сидоренко та старшокласників Житомирської спеціалізованої школи №20.
    Під час заходу спеціалісти за допомогою мультимедійних засобів презентували фільм, з якого учні  змогли дізнатися в чому різниця між ВІЛ та СНІД, що представляє собою вірус, як він впливає на організм людини, які є стадії хвороби, шляхи передачі ВІЛ та про необхідність лікування ВІЛ для того, щоб не допустити СНІДу. Світлана Сидоренко зауважила, що благодійна організація надає психологічну підтримку 46 ВІЛ-позитивним дітям області.
   На завершення заходу бібліотекарі ознайомили учасників круглого столу з виставкою літератури та періодичних видань під назвою «Гонка на виживання. Чому?»
Переглядів: 157 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: