Головна » 2017 » Червень » 1 » 01.06.17
10:26
01.06.17

   

   

   Упродовж жовтня 2016 – квітня 2017 років користувачі бібліотек області мали змогу взяти участь у  Всеукраїнському конкурсі молодіжної творчості «Наша спадщина».
    Конкурс проводився у рамках Всеукраїнського патріотичного культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді», що покликаний популяризувати надбання національної та всесвітньої культурної спадщини.
    Ініціаторами та організаторами стали Міжнародний фонд культурного співробітництва та Державна бібліотека України для юнацтва.
    До участі у конкурсі долучилися поети, письменники, художники, майстри та аматори декоративно-ужиткового мистецтва тощо, учнівська (особливо учні з класів асоційованих шкіл ЮНЕСКО), студентська та робітнича молодь, дослідники історико-культурної, природної та нематеріальної спадщини України.
    Вікова категорія молоді, що брала участь у конкурсі – 14-30 років.
    Виявлення творчих здібностей та залучення молоді до творчої діяльності та активної участі у культурному життя держави – таким було завдання конкурсу.
    На регіональному рівні до оргкомітету КЗ «Обласна бібліотека для юнацтва» Житомирської обласної ради було надіслано 46 робіт за п’ятьма номінаціями:
1.    Малюнок (картина) «Моя мальовнича Україна».
2.    Вироби народного промислу: «Рукотворні скарби».
3.    Вишиванка «Полотно життя».
4.    Писанка «Кольорова Україна».
5.    Твір «Наша мова калинова».
    У День захисту дітей – 1 червня з роботами конкурсантів можна ознайомитись у читальній залі бібліотеки, а також на сайті КЗ «Обласна бібліотека для юнацтва» Житомирської обласної ради.
    У кожній номінації журі обере три призові місця. Оцінювання відбудеться за таким и критеріями: змістовність, оригінальність ідеї, естетичність роботи, майстерність виконання.

Переглядів: 180 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: